Конспект заняття на 23 лютого молодша група. Конспект заняття в молодшій групі на тему "23 лютого"


Вид проекту: Комплексний

Тип проекту: Інформаційно - творчий

Тривалість проекту: Короткостроковий (13. 02. 17 – 22. 02. 17)

Учасники проекту

  • Діти 2-ий молодшої групи
  • батьки вихованців
  • вихователі

Створення умов для організації просвітницької, освітньої, фізкультурно-оздоровчої, виховної та творчої діяльності; розвиток пізнавального інтересу всіх учасників проекту.

Завдання проекту:

  • Виховувати патріотичні почуття, інтерес до історії і традицій своєї Батьківщини;
  • Виховувати почуття любові і поваги до батька, дідуся;
  • Показати дитині значимість ролі тата в сім'ї;
  • Продовжувати виховувати уважне ставлення до батьків (Татові);
  • Поглиблювати уявлення дітей про те, де працюють і чим захоплюються їхні батьки (батько), Про те, наскільки важливий їх працю для суспільства;
  • Формувати первинні гендерні уявлення (Виховати в хлопчиках прагнення бути сильними, сміливими, стати захисниками Батьківщини);
  • Формувати вміння з допомогою вихователя розповідати про зображеному на картині; сприяти розвитку мовлення, як засіб спілкування;
  • Формувати початкові уявлення про здоровий спосіб життя через рухову активність, формувати позитивний настрой на спортивні ігри та вправи;
  • Формувати у дітей рухові навички та вміння для зміцнення їх здоров'я;
  • Викликати позитивне настрій від рухів;
  • Тренувати дітей у метанні, в бігу, орієнтуванні в просторі;
  • Виховувати спритність, витривалість, швидкість.
  • Розвивати відчуття кольору - уміння підбирати колір фону для вироби;
  • Створення умов для дитячої творчості;

Передбачуваний результат:

Формування у дітей любові та поваги до рідних людей;

Формування у вихованців інтересу до аплікації;

Формування позитивного настрою від заняття фізичною культурою.

етапи проекту

  • I етап - підготовчий.
  • II етап - спільна діяльність дітей, батьків, педагогів.
  • III етап - заключний (Результат).

1етап: Підготовчий:

Проведення бесіди з батьками.

Позначення актуальності і теми майбутнього проекту.

Постановка мети і завдань.

Робота з методичним матеріалом, літературою по даній темі.

2 етап: реалізаційна:

Проведення з дітьми бесід про свято «Захисники Вітчизни» .

Проведення рухливих, дидактичних ігор.

Читання вірша А. Барто «Кораблик» , «Літак» .

Розгляд ілюстрацій з видом транспорту.

Загадування загадок.

виготовлення аплікації (Кораблик, літак, парашут, танк) для оформлення стінгазети.

3 етап: Підсумковий:

Оформлення стінгазети: «Мій тато найкращий!» , Спільна діяльність дітей, батьків, педагогів.

.

Звіт міні проекту в формі презентації.

Схема реалізації проекту:

  1. виготовлення аплікацій «Подарунок для тата своїми руками»
  2. Оформлення стінгазети: «Мій тато найкращий!» (Спільно діти, батьки, вихователі)
  3. Спортивна розвага з дітьми «Ми ростемо сильними і сміливими!» :
  • бесіда про свято
  • Физкультминутка «Стійкий солдатик»
  • дидактичне вправу «Розкажи про свого тата»
  • динамічна пауза
  • Гра-естафета

рухлива гра «Літаки» , «Ловишка» , «Моторні мотальщікі» .

література:

  1. Альошина Н.В. «Патріотичне виховання дошкільнят» 2008р.
  2. Веракси Н. Е., Комарової Т.С., Васильєвої М. А. Від народження до школи. Орієнтовна основна загальноосвітня програма дошкільної освіти, 2014 р.
  3. Гербова В. В. Заняття з розвитку мовлення в другій молодшій трупі дитячого садка. -М .; Мозаїка-Синтез, 2010 року.
  4. Губанова Н.Ф. «Ігрова діяльність в дитячому садку» Молодша група 2014р.
  5. Кондрикінський Л.А. «С чего начинается Родина?» 2003р.
  6. Комарова Т.С. «Художнє естетичний розвиток» 2016р.
  7. Пензулаева Л.І. «Фізична культура в дитячому садку» Друга молодша група. Для занять з дітьми 3-4 років. ФГОС 2014р.
  8. Ушакова О.С. «Розвиток мови і творчості дошкільнят» Ігри, вправи, конспекти занять. 2005р.

додаток

Конспект заняття в другій молодшій групі

по виготовленню аплікації

на тему: «Подарунок для тата своїми руками»

мета:

Формування у вихованців інтересу до аплікації.

завдання:

  • Розвивати уміння виконувати аплікацію шляхом наклеювання готових форм, розвивати уяву дітей, художній смак;
  • Розвивати відчуття кольору - уміння підбирати колір фону для вироби;
  • Закріпити назви основних кольорів: червоний, синій, жовтий, зелений.
  • Розвивати увагу, дрібну і загальну моторику;
  • Заохочувати посильну участь дітей в підготовці стінгазети;
  • Створення умов для дитячої творчості.

Участь батьків: Виготовлення аплікацій «Подарунок для тата своїми руками» і оформлення стінгазети спільно з батьками (Мамами) вихованців.

Устаткування: підкладка, серветка, кисті для клею, клей, готові деталі за кількістю вихованців, зразки аплікації.

Хлопці, зовсім скоро настане свято для всіх чоловіків. Це свято - День захисника Вітчизни.

Послухайте вірші А. Барто:

Матроська шапка,
Мотузка в руці,
Тягну я кораблик
За швидкої річці

І скачуть жаби
За мною по п'ятах
І просять мене:
- Покатай, капітан!

Літак побудуємо самі,
Понесемо над лісами.
Понесемо над лісами,
А потім повернемося до мами.

Бесіда про видах транспорту. Подивіться хлопці, що зображено на ілюстраціях - вид транспорту (Літак, корабель, танк).

Давайте для ваших улюблених пап зробимо подарунок? Я вам пропоную спільно з мамами зробити аплікацію своїми руками.

У вас на столах лежать силуети літака, танка, корабля і парашута.

Подивіться, спочатку, як я буду робити аплікацію: спочатку беру вікна для літака, добре промазують їх клеєм, потім приклеюю на літак і притискаю серветкою. Після того як всі приклеїла, пензлик кладу на підставку.

Але давайте спочатку перед початком роботи зробимо пальчиковую гімнастику.

пальчикова гімнастика «Наша армія»

(По черзі «Крокують» вказівним і середнім пальцями правої і лівої руки)

Ати - бати, ати - бати!
На парад йдуть солдати!
Ось йдуть танкісти,
Потім артилеристи,

А потім піхота -
Рота за ротою.

Перш ніж приступити до роботи згадаємо правила безпечної поведінки під час аплікації: не можна махати пензлем, акуратно приклеювати всі деталі.

Які гарні вийшли літаки, танки, кораблі, парашути!

Всі хлопці постаралися зробити своїми руками гарний подарунок для тата, за допомогою мам.

Завершальний момент - оформлення стінгазети «« Мій тато найкращий! » . Для цього знадобляться аплікації, зроблені дітьми, фото пап.

Сценарій спортивного розваги в другій молодшій групі

на тему: «Ми ростемо сильними і сміливими!»

Мета: Формування позитивного настрою від заняття фізичною культурою.

завдання:

  • Виховувати патріотичні почуття, інтерес до історії і традицій своєї Батьківщини
  • Виховувати почуття любові і поваги до батька, дідуся
  • Формувати початкові уявлення про здоровий спосіб життя через рухову активність, формувати позитивний настрой на спортивні ігри та вправи
  • Формувати у дітей рухові навички та вміння для зміцнення їх здоров'я
  • Тренувати дітей у метанні, в бігу, орієнтуванні в просторі

Виховувати спритність, витривалість, швидкість.

Устаткування: обручі, гімнастичні доріжки, кеглі, м'який килимок, мішечки з піском, канатна мотузка, кольорові кульки маленького розміру, великий кошик, атласні стрічки, дерев'яні палички з мотузкою.

Хід: Діти під музику входять в зал. Встають в одну лінійку.

Діти, як називають свято, зображений на цій картині?

Зовсім скоро настане ще одне свято. Ми вже почали готуватися до нього. Може, ви знаєте, про яке свято я говорю? Це свято - День захисника Вітчизни.

Отечество - це наша Батьківщина, наша країна, місто, вулиці, на яких ми живемо.

Військові захищають нашу Вітчизну від ворогів, поганих людей, які не хочуть жити дружно. Військові - сильні, сміливі.

загадка:

Хто в сім'ї високий, сміливий,
Найсильніша і вмілий?

Відповідь: Папа

Ваші сильні і сміливі тата захищають вас, вашу сім'ю. Вони теж захисники. І наші хлопчики, коли виростуть, стануть сильними і сміливими. А захисниками вони можуть бути вже зараз. Кого можуть захистити хлопчики? Ось тому, в свято День захисника Вітчизни ми вітаємо не тільки військових, а й усіх чоловіків - пап, дідусів і хлопчиків.

Физкультминутка «Стійкий солдатик»

На одній нозі постій-но,
Ніби ти солдатик стійкий.
Ну, сміливіше підніми,
Так гляди, не впади.

А зараз постій на лівій,
Якщо ти солдатик сміливий.
А зараз постій на правій,
Якщо ти солдатик бравий.

дидактичне вправу «Розкажи про свого тата»

Діти підходять до столу, шукають свого тата, показують хлопцям, розповідають про нього (Якщо дитина не може, вихователь задає питання дитині) як його звуть, який він і що любить робити.

Хлопці, ви так добре розповіли про свої папах. Скільки ви про них знаєте. Відразу видно, що ви своїх тат дуже любите. Правда? А чого тільки не вміють робити тата.

Ви хочете бути сильними і сміливими як ваші тата?

Стисніть руки в ліктях, спробуйте у себе м'язи. Зараз вони не такі великі і міцні, як у пап, але обов'язково підростуть і зміцніють.

Давайте зробимо спеціальні вправи, щоб сили додалося.

динамічна пауза «Що б сильним стати і спритним»

Щоб сильним стати і спритним,

Згинання-розгинання рук до плечей-в сторони.

Приступаємо до тренування.

Ходьба на місці.

Носом вдих, а видих ротом.
Руки на пояс, вдих-видих.
Дихаємо глибше, а потім
Руки вгору - вдих, руки вниз - видих.

Крок на місці, не поспішаючи.

Ходьба на місці.

Гра-естафета:

  1. Переправа через болото (Перестрибування з обруча в обруч, ходіння по гімнастичній доріжці)
  2. Перестрибування через перешкоду (М'який килимок)
  3. змійка (Кеглі)
  4. «Влуч у ціль» (Метання мішечків вдалину)
  5. «Збери боєприпаси» , «Салют» (Збираємо кольорові кульки в кошик)
  6. рухлива гра «Літаки»
  7. рухлива гра «Ловишка» (Зі стрічками)
  8. рухлива гра «Моторні мотальщікі»

Пізнавальні:

познайомити дітей зі святом «День захисників Вітчизни»;

-сприяти формуванню інтересу у дітей до розвиваючих ігор В.В. Воскобовіча;

виховні:

- воспітиватьу дітей комунікативні якості, вміння працювати і грати в колективі;

- створювати святковий настрій;

Розвиваючі:

- розвивати фізичні якості: силу, спритність, швидкість реакції;

- вчити узгоджувати мова з рухами;

Устаткування: розвиваючі ігри В.Воскобовіча «Ліхтарики», «Чудо-пелюстки», коврограф, розвиваюче середовище «Фіолетовий ліс», костюми гусениці і бджілки, в'язані іграшки-гноми, тунель «Гусениця», спортивна дошка, дуга для подлезанія, маленькі обручі (купини), книжки-подарунки, аудіозапис «Ти поплещи разом з нами»

хід розваги

Організаційний момент.

вихователь: Хлопці, скоро ми будемо відзначати свято. Хто знає, як він називається?

Діти відповідають: свято пап.

вихователь: Правильно. А ще це свято називається «День захисників Вітчизни». Ваші тата сильні і сміливі, вони завжди готові захистити свою Батьківщину.

Вступна частина.

Наші знайомі гноми з «Фіолетового лісу» теж захотіли стати сильними і спритними, вони хочуть теж побут захисниками фіолетового лісу. А для цього потрібно щоранку робити зарядку, тому гноми просять вас навчити їх. Допоможемо гномам?

Тоді в шлях, вирушаємо в «Фіолетовий ліс»!

Діти крокують і виконують пісню «покрокував ніжки»

Основна частина.

вихователь: Ось ми і прийшли. Але щось гномів тут не видно. Подивіться, хто-то там сховався, давайте підійдемо і запитаємо, як нам до гномам пройти.

Діти підходять до будиночка і знаходять там гусеницю фіфу.

фіфа: А ви хто такі і куди йдете?

Діти разом з вихователем відповідають: Ми хлопці з дитячого саду, шукаємо райдужних гномів, ми хочемо навчити їх робити зарядку, щоб вони стали сильними! Скоро свято «День захисників Вітчизни», гноми теж хочуть його святкувати. А ти хто?

фіфа:

Я гусениця Фіфа,

Дуже я красива.

Стало нудно мені одній

У тиші моєї лісової.

Мені, хлопці, допоможіть

І подружок зберіть.

Вам спасибі я скажу

І дорогу вкажу!

вихователь: Хлопці, давайте допоможемо Фіфе, Візьміть кожен по кружечку: дівчатка червоні, а хлопчики зелені. Поставте свої кружечки на доріжки: червону і синю.

Діти виставляють гуртки на доріжки на коврографе.

вихователь: А я до ваших маленьким кружечками поставлю свій великий це буде голова, ось у нас і вийшли веселі гусениці! Тепер, Фіфа, тобі буде не нудно, у тебе з'явилися подружки.

фіфа:Спасибі вам, хлопці. Що б потрапити до гномам, вам потрібно пролізти через мій тунель і пройти по містку.

Діти по черзі пролазять через тунель, потім проходять зі спортивної дошці (містку). З'являється бджілка Жужа.

вихователь: Молодці! Всі впоралися із завданням. Подивіться, хто ж нас там зустрічає?

Діти відповідають: бджілка Жужа, вітаються з нею.

вихователь: Жужа, ти чому така сумна?

Жужа:

Я виростила для гномів красиві квіти, але подув сильний вітер і все пелюстки обсипалися. А я так хотіла привітати гномів зі святом, адже вони готуються стати захисниками нашого лісу. Може бути ви, хлопці, мені допоможете зібрати всі пелюстки і поставити їх на місце. Адже наш ліс чарівний, як тільки ви зберете пелюстки, квіти знову розквітнуть!

вихователь: Хлопці, давайте допоможемо пчёлке Жуже, зробимо для неї квіти на килимовій галявинці. Подивіться, якого кольору пелюстки?

Діти розглядають і називають кольори: жовтий, синій, червоний.

вихователь: Правильно, а тепер пелюстки червоного кольору поставимо до червоного кружечку, сині до синього, а жовті до жовтого,

Діти виконують завдання на коврографе.

Жужа:Які гарні вийшли квіти, спасибі вам велике. А зараз я перетворю вас в маленьких бджілок і ми з вами пограємо в гру «Сонечко і дощик». Покрутилися, покружлявши, швидко в бджілок перетворилися!

Проводиться гра «Сонечко і дощик.

вихователь: Спасибі тобі Жужа за цікаву гру, а нам пора далі. Підкажи нам, будь ласка, де знайти райдужних гномів?

Жужа:

Під дугою пролізайте,

І по купинах ви крокуйте!

Діти пролазять під дугою і йдуть по «купинах», підходять до «Фіолетовому лісі», на якому прикріплено гноми.

вихователь: Ось ми прийшли, гноми нас вже зачекалися і приготували для вас різнокольорові ковпачки. Вибирайте собі ковпачок, одягайте на голову, тепер ви теж маленькі гномики, Всі готові до зарядки? Тоді починаємо.

Проводиться комплекс ранкової гімнастики під музику «Ти поплещи разом з нами».

вихователь: Молодці, ви все постаралися, і наші гноми тепер щоранку будуть робити зарядку, стануть справжніми захисниками свого лісу. А для вас гноми приготували подарунки: гарні книжки з картинками, які називаються «Захисники Вітчизни».

Вихователь дарує дітям книжки.

Заключна частина.

вихователь: Прийшла пора прощатися з фіолетовим лісом і повертатися в дитячий сад.

Діти крокують і виконують пісню «покрокував ніжки», потім проходять в групу.

Назва: Конспект розваги до 23 лютого в 1 молодшій групі

Посада: вихователь
Місце роботи: ДНЗ № 19 «Берізка»
Місцезнаходження: селище Козьмодемьянськ, Ярославський район, Ярославська область

Ми майбутні захисники

молодші групи

Діти під марш заходять в музичний зал і сідають на стільці.

ведучий:День нашої Армії сьогодні

Сильніше її на світі немає.

Привіт захисникам народу,

Російської Армії .... вітаю!

провідна. Хлопці! Сьогодні ми відзначаємо День захисника Вітчизни. У кожного солдата Росії є священний обов'язок - оберігати свою рідну державу, всіма силами зберігати мир і спокій своїх рідних людей. Тому є у нього і почесне право називатися Захисником Вітчизни. Завжди, в усі часи російські солдати користувалися заслуженою повагою і славою.

діти: Наші дідусі і тата Папин свято-головне свято

Дуже славні солдати Всіх хлопчаків і чоловіків

Підростемо і ми з тобою І привітати тат улюблених

Будемо в Армії рідний Ми сьогодні так поспішаємо

Дмуть вітри в лютому

Виють в трубах голосно

Змійкою мчить по землі

Легка поземка

Піднімаючись, мчать у далечінь

літаків ланки

Це святкує лютого

Армії народження!

Ми хлопчаків наших любимо

Шануймо від душі!

Захищати завжди нас будуть

Хоч поки і малюки!

Пісня «Я як тато вранці рано»

Я як тато вранці рано Я як тато вранці рано

Вмиваюся з-під крана вмиваюся з-під крана

Папа жартує молодець І я зовсім не жартую

Вийде з тебе боєць Стати захисником хочу.

ведучий:Для солдата тренування

Починається з ранку!

ОРУ з прапорцями під маршову музику

діти:Нам років ще трохи 1-2, 1-2 - ми йдемо

Але всі ми молодці 1-2, 1-2 - ми співаємо

І ми крокуємо в ногу 1-2, 1-2 - з нами йди

Як в Армії бійці Нам підспівуй.

Танець з прапорцями

Весело на свято ми йдемо

Пісеньки завзяті співаємо

Приспів:

Ля ля ля ля ля ля!

Крикнемо свята: «Ура!»

Ми піднімемо прапори високо

і помахаємо ними ми легко

Будуть дітлахи присідати

Треба наші прапори показати.

Гра з прапорцями

Діти стали в кружок

Взяли в руки прапорець

Кому дати, кому дати

Кому прапор передати.

діти:Літаки в небі синьому Я- відважний пілот

Білий слід біжить за ними Удалину летить літак

Полетимо на парад помахаю я крилом

Понеслися за рядом ряд Над рідним пагорбом

Музично-ритмічний танець «Літак»

ведучий:Свято нам кінчати пора

Крикнемо свята: «Ура!»

Наш парад закінчується

Діти в групу повертаються.

Лілія Лях
Тематичне заняття в другій молодшій групі до 23 лютого «Свято армії рідний»

мета: - розповісти дітям про Російську армії, Про пологи військ;

Розвивати мова, увагу;

Розвивати акуратність у творчій діяльності;

Виховувати повагу до дорослих, бажання зробити їм приємне.

Учасники:

вихованці молодшої дошкільної групи.

Додаткове обладнання до заняття:

Іграшкові фігурки солдатиків,

Картинки із зображенням воїнів, військової техніки,

Готова вітальна листівка в техніці аплікації,

Заготовки для створення вітальної листівки,

пензлика,

Серветки паперові,

Фартухи для дітей.

Хід заняття.

вихователь

заношу в групу іграшкових солдатиків (Привертаю увагу дітей).

Хлопці, як ви думаєте, хто це? (Солдатики)

Спільно з дітьми

розглядаємо їх: У що одягнені, що у них в руках і т. Д.

Хто такі солдати? Що вони роблять? (Вони служать в армії) .

Правильно, солдати служать в армії, Охороняють нашу країну.

вихователь

сьогодні свято-день народження нашої Російської армії. це свято всіх військових, Тих, хто стоїть на сторожі нашої Батьківщини. А також пап, дідусів, і хлопчиків які виростуть і підуть служити в армію.

Кого називаю військовими? ....

Моряки - служать на море: На кораблях, підводних човнах ...

Льотчики - літають на літаках.

Танкісти - їздять на танках.

У різних військових - різна форма одягу.

(Показую картинки прикордонника, танкіста, моряка. Розглядаємо одяг, що тримають в руках і т. Д.)

вихователь

Ваші тата і дідуся теж служили в армії і охороняли нашу Батьківщину. Хочете зробити їм подарунки?

(Пропоную зробити вітальні листівки з зображенням солдата - прикордонника. Показую готову листівку, розглядаємо, що зображено на ній. З яких частин складається аплікація, якого кольору форма солдата)

вихователь

Показую порядок виконання аплікації.

Потім діти приступають до самостійної творчості. Нагадую про дотримання ТБ, як правильно тримати пензель, правильно користуватися клеєм, серветкою, і т. Д.

Виставка робіт.

Готові роботи виставляю на мольберт, щоб діти помилувалися своїми роботами.

вихователь

завершую заняття віршем

Наша армія рідна

Береже спокій країни,

Щоб діти бід не знали,

Щоб не було війни.

Увечері вдома поздравите своїх тат з святом і подаруйте їм свої листівки.

конспект

«День Армії»

(Для молодшої групи)

Місце проведення: спортивний зал

цілі:

завдання:

ведучий

Учасники - діти

вихователь:

вихователь: А ну-ка, хлопці, тепер відгадайте загадку.

Сміливо в небі пропливає,

Обганяючи птахів політ,

Людина ним керує,

Що таке? ... Все. Літак!

гра «Літак»

Хвіст тому, а кермо вперед -

Ось і вийшов літак.

Нічого, що він поки не літає в хмари.

Аби виросли пілоти,

Будуть в небі хмари

«До польоту приготуватися. Завести мотори! » - діти роблять обертальні рухи руками перед грудьми і вимовляють звук: «Р-р-р».

«Полетіли!» - діти розводять руки в сторони і «летять» - розбігаються в різні боки. «На посадку!» - діти сідають на лавку.

вихователь: Льотчики і льотчиці у нас хороші, а які ж з вас можуть вийти силачі ?!

Гра «Силачі»

Ведучий розкидає кульки.

Завдання Зібрати якомога більше кульок і зуміти їх утримати.

вихователь: Ох, які силачі мої хлопчики й дівчатка!

А тепер гра проста - в кенгуру ми пограємо.

Гра «Кенгуру»

Діти діляться на дві колони (допомогти побудуватися). Стрибки на двох ногах до кошика, тримаючи в руках м'яч великого розміру. Дострибатися до кошика, м'яч опустити в кошик і бігом в кінець колони.

вихователь: А тепер прийшла пора пограти нам дітвора!

Бубен наш гуде, співає,діти марширують

На парад хлопців кличе.

Компанія наших хлопців попрямували на парад.

Швидко скаче на конях кавалерії загінрухаються прямим галопом

Пливуть по морю кораблі.Притиснути долоні один до одного і похитувати ними

Подивіться ось вони.

У небі льотчики - пілоти

Ведуть великі літакибіг по колу, розставивши руки в сторони

А тепер пора крикнути нам УРА!

вихователь:

Все: день захисника

вихователь:

обов'язково:

  1. спортивна форма
  2. чешки
  3. гарний настрій

конспект

Спортивного тематичного розваги

«День Армії»

(Для середньої групи)

Місце проведення: спортивний зал

цілі:

Дати початкове уявлення про «День Захисника Вітчизни», виховувати у дітей бажання поважати і піклуватися про старше покоління. Створити гарний, передсвятковий настрій.

завдання:

1.Воспітаніе патріотизму, поваги до захисників Батьківщини.

2. Розвинути сміливість, швидкість, витривалість.

3. Виховувати почуття любові і гордості за свою країну.

ведучий - вихователь (фізкультурний працівник)

Учасники - діти

вихователь:

Діти, сьогодні велике свято - День захисника Вітчизни, його святкує вся наша армія і всі, хто в ній служив: ваші дідусі, батьки і дядька.

Наші славні воїни - це сильні і сміливі артилеристи, льотчики, моряки, танкісти, прикордонники, кавалеристи.

Сьогодні свято відзначаємо, і ми з вами в військових пограємо.

Проводиться «Розминка для майбутніх воїнів».

Наші воїни йдуть - раз-два, раз-два.

В барабани голосно б'ють: тра-та-та, тра-та-та.

(Голосно ляскаємо в долоні.)

У море наші кораблі: нині тут - завтра там!

(Притиснути долоні один до одного)


Довго плавали далеко по морях, по хвилях!

(Кругові рухи руками.)

Прикордонник на посаді: «Хто йде? Хто йде?"

( «Тримаючи автомат», повороти вправо-вліво.)


Їдуть танки по мосту: трр-вперед, трр-вперед!

Над землею літак: у-у, у-у!

(Руки в сторони, легкі нахили вправо і вліво.)

Дозволено ракетам зліт: У-ух, у-ух!

(Присісти, склавши долоні перед грудьми; встати, піднявши руки вгору.)


Наші гармати точно б'ють: Бух, бах! Бух, бах!

(Викидання рук вперед, пальці стиснуті в кулак - «бокс».)


Нашій армії - салют! Ура! Ура! (Підняти руки вгору.)

ведуча: А тепер вистачить розминатися, пора змагатися!

Накази старшого за званням в армії виконуються беззаперечно. Тому наш наступний конкурс називається «Слухай мою команду!».

Проводиться гра «Слухай мою команду!».

Всі бігають, звучить команда ( «Присісти!», «Стрибати!», «Лягти!», «Ляскати!», «Топати!», «Встати на одну ногу!», «Повернутися навколо себе!», «Крикнути ура! »,« Сісти на стілець! »або ін.). Хто помилився і виконав завдання неправильно, або не встиг - вибуває.

ведуча: Ну що ж, гра вам на користь пішла!

Команди готові боротися!

Той перемагає напевно,

Хто непомітним зуміє залишитися.

Проводиться естафета «безшумні розвідники».

Створюється тунель з будь-яких предметів. Діти по черзі проповзають на животі, допомагаючи собі ліктями, тунель і бігом повертаються в кінець колони.

ведуча: Щоб в бою ворога зломити,

Треба дружними вам бути!

Проводиться естафета «Дружні товариші».

Діти будуються парами, взявшись за руки. За сигналом перша пара, не відпускаючи рук, добігає до перешкоди, огинає його і біжить назад.

ведуча: На суші і на морі, під небом високо ...

Омріяна перемога дається нелегко!

Війна йде і в повітрі, бореться пілот,

Веде безстрашний льотчик в атаку літак!

Проводиться гра «Льотчики, на аеродром!»

Діти сідають, зображуючи літаки на аеродромі, «заводять мотор» (обертають зігнутими в ліктях руками перед грудьми).

«Літаки літають» (діти бігають у вільному напрямку по залу, руки в сторони). Потім «літаки» уповільнюють «політ» та «приземляються на аеродромі».

вихователь: з яким святом ми сьогодні познайомилися?

Все: день захисника

вихователь: не забудьте привітати своїх тат, дідусів і братів з Днем захисників Вітчизни!

обов'язково:

  1. спортивна форма
  2. чешки
  3. гарний настрій

Бажано провести з дітьми бесіди присвячені дню захисника по батькові.

конспект

Спортивного тематичного розваги

«День Армії»

(Для старшої групи)

Місце проведення: спортивний зал

цілі:

Дати початкове уявлення про «День Захисника Вітчизни», виховувати у дітей бажання поважати і піклуватися про старше покоління. Створити гарний, передсвятковий настрій.

завдання:

1.Воспітаніе патріотизму, поваги до захисників Батьківщини.

2. Розвинути сміливість, швидкість, витривалість.

3. Виховувати почуття любові і гордості за свою країну.

ведучий - вихователь (фізкультурний працівник)

Учасники - діти

вихователь:

Діти, сьогодні велике свято - День захисника Вітчизни, його святкує вся наша армія і всі, хто в ній служив: ваші дідусі, батьки і дядька.

Наші славні воїни - це сильні і сміливі артилеристи, льотчики, моряки, танкісти, прикордонники, кавалеристи.

Сьогодні свято відзначаємо, і ми з вами в військових пограємо